FOODWELL (Bakalland + Purella) to liderzy w segmencie zdrowej żywności w Polsce. Nazwa FoodWell jest nazwą korporacyjną, a łącząc siły pozostawiono marki : Bakalland, Delecta, Purella, BeRAW, Anatol. W fabrykach Bakalland zlokalizowanych w Janowie Podlaskim, Włocławku, Łodzi i Osinie, odbywa się produkcja bakalii, batonów zbożowych i zbożowo-bakaliowych, batonów proteinowych, przekąsek, ciast i deserów w proszku oraz dodatków do ciast. Produkty marek z portfolio Grupy dostępne są w Polsce oraz na wielu rynkach europejskich, a także na innych kontynentach. Dwie grupy studentów odwiedziły 17.10.2022 fabrykę Bakalland w Janowie Podlaskim. Zarządzających zakładem zapoznani studentów z całokształtem procesu zakupowego półproduktów, procesami przyjęć towarów, przebiegiem badań laboratoryjnych dostarczanych produktów, magazynowaniem oraz produkcją wyrobów.