W dniu 2023-10-30 studenci II roku kierunku Logistyka praktyczna z WAT odbyli wizytę studyjną . Ta wizyta umocniła naszą współpracę i jeszcze bardziej zbliżyła nas do świata biznesu i praktycznie realizowanych procesów w międzynarodowych zespołach.
Podczas wizyty nasi studenci mieli okazję poznać codzienne życie centrali DHL Supply Chain – od podstaw, przez bardziej zaawansowane aspekty naszej działalności. Pracownicy DHL podzielili się z nami najlepszymi praktykami na rynku, przygotowali specjalne case studies, które pokazały rzeczywiste wyzwania i rozwiązania w branży logistycznej.
Było też dużo rozmów o specyfice branży oraz o zawodach, które są z nią nierozerwalnie związane. Wierzymy, że takie spotkania to nie tylko okazja do nauki, ale również inspiracja do dalszego rozwijania swoich pasji i kariery zawodowej.
Oczywiście nie mogło zabraknąć również zwiedzania biur DHL, by pokazać studentom, jak na co dzień wygląda praca w jednym z liderów branży logistycznej.
Dziękujemy za profesjonalne przyjęcie i entuzjazm, z jakim firma DHL podchodziła do każdego aspektu wizyty. Była to cenna lekcja i źródło inspiracji na przyszłość, jak również kolejna okazja do budowania pomostów między biznesem a akademią.