W dniu 2023-10-13 studenci ostatniego semestru studiów inżynierskich, na kierunku Logistyka praktyczna na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT, w ramach zajęć Centra Logistyczne otrzymali zaproszenie do Grupy Fiege, tym samym rozpoczynając cykl wizyt studyjnych w magazynach w Mszczonowie. Fiege cieszy się renomą pioniera na rynku logistyki kontraktowej. Skupia swoją działalność na branżach: modowej, ochrony zdrowia, przemysłu, dóbr konsumpcyjnych, oponiarskiej, mediowej i pocztowej oraz wielokanałowej sprzedaży detalicznej. Opracowane przez Fiege zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego, transportu, spedycji morskiej i lotniczej, odprawy celnej, magazynowania, dostawy przesyłek i zarządzania nieruchomościami obejmują szeroki wachlarz usług od konsultacji po wdrażanie koncepcji łańcucha dostaw.
Tego dnia eksperci firmy Fiege @Anna Latek – Brzezińska, Łukasz Sokołowski podzielili się z kandydatami na logistyków swoją wiedzą z obszaru usług logistycznych dla branży oponiarskiej.  Podczas wizyty studyjnej został zaprezentowany studentom proces dystrybucji i magazynowania opon, załadunek i rozładunek pojazdów, monitorowane codziennie przez Liderów magazynu KPI, omówiono kwestie bezpieczeństwa w magazynie.
Studentów interesowały także kwestie świadomego rozwoju w kluczowych zakresach dla przyszłej kadry logistycznej. Już dzisiaj chcą wiedzieć, jaką ścieżkę powinni obrać aby odnieść sukces w logistyce.